Новини, 03.02.2020

Просто та зі смаком

Vetropack Кийов реалізував новий проект 330-мілілітрової пляшки для газованих безалкогольних напоїв відомого бренду Bohemsca. Проста форма чудово доповнює смачний напій на основі природних інгредієнтів.

Прозора скляна пляшка вирізняється лаконічністю своєї форми. Завдяки використанню 50 відсотків склобою для варіння скломаси, при виробництві цієї пляшки було досягнуто суттєвого зменшення викидів CO2. Ця екологічно дружня скляна упаковка якнайкраще доповнює продукти Bohemsca, котрі виготовлені виключно з натуральних та місцевих компонентів. Продукти, які входять до рецепту напою, намальовані безпосередньо на етикетці. Практична кришка, що легко відкручується та закручується, дозволяє брати цей освіжаючий напій з собою, смакуючи ним у будь-яку хвилину.

Кола, лимонад та тонік Bohemsca не містять зайвих добавок, консервантів чи штучних барвників. Напої підходять як для вегетаріанців, так і для людей, які мають непереносимість глютену. Смачні та натуральні напої в зручній упаковці є чудовим супутником сучасного життя, а насолоджуватись ними можуть як дорослі, так і діти.