Новини, 23.06.2021

Рідке золото

Завдяки скляній упаковці для бренді Aznauri Vetropack Gostomel доводить, наскільки пляшка може відображати імідж бренду та вишуканість самого напою.

Ще в середньовічній Грузії слово “Aznauri” означало титул дворянина. Не менш знаменитим і величним є однойменний коньяк, дистильований українською компанією Global Beverage Trade в Грузії. В образі бренду переважають статні леви із дотриманням усіх ознак благородності. Для такого унікального напою потрібна не менш особлива пляшка, яку власне й виготовляє Vetropack Gostomel.

Пляшки об’ємом 0,25, 0,5 та 0,7 літра виготовляються з товстого безбарвного скла, щоб вигідно продемонструвати темно-золотавий, мерехтливий колір коньяку. Поєднання вигинів та опуклого гравіювання на лицьовому боці пляшки надзвичайно гармонійне. Два великі леви, що тримають корону над літерою А, відображають природу напою: міцний і гордий, але унікальний і самодостатній. Без сумніву, ця пляшка справді доповнює ту насолоду, яку отримують справжні поціновувачі під час смакування бренді Aznauri.