Новини, 04.09.2017

Швейцарсько-бельгійське явище

Інноваційне пиво "L'Echappée" з'явилося в результаті випадкової зустрічі бізнесмена зі Швейцарії та двох бельгійців. Це пиво солом'яного кольору, виготовлене виноградником Rouvinez, продається в скляних пляшках, що виробляються на заводі Ветропак Україна в Гостомелі.

Нова 0,375-літрова скляна пляшка від українського заводу групи Ветропак призначена для пива "L'Echappée", виготовленого виноградником Rouvinez в Вале, Швейцарія. Її дизайн є просто неперевершеним. Простий корпус плавно переходить в горловину, яка подовжує пляшку, а жовтий кронен-ковпачок створює різкий контраст з темнобурштино вим кольором самої пляшки. Проста етикетка охоплює шийку пляшки так же зухвало, як шарф на шиї богемця.

Це "суперприголомшливе" нововведення в 70-річній історії виноградника було створено в Бельгії, де під час своєї поїздки Фредерік Роувінец (Frédéric Rouvinez), керівник сімейної компанії, зустрів двох молодих пивоварів з Льєжа. Наслідком цієї зустрічі став нефільтрований бельгійський світлий ель з секретною дріжджовою сумішшю з Бельгії та водою з Швейцарських Альп. У число інших інгредієнтів входять підсмажений і карамельний солод, пшеничний солод і хміль.