Новини, 22.05.2018

Сяюча насолода

Австрійський виробник ігристого вина Schlumberger вносить в атмосферу нічних барів і клубів не тільки насолоду, але й світло. Ветропак Австрія випускає 0,75-літрові пляшки – спеціально для цього мерехтливого продукту.

Австрійський виробник вина і ігристого вина Schlumberger представляє своє нове творіння – чорну пляшку з чудовим ігристим вином, що ідеально підходить для особливих випадків. Матово-чорне оздоблення надає пляшці з безбарвного скла колір ночі. Вже с першого погляду етикетка з логотипом Schlumberger випромінює елегантність. І досить тільки одного клацання – як ось вже 0,75-літрова пляшка ефектно світиться жовтим сорту “Classic” або надзвичайним яскраво-рожевим сорту “Rosé”. У товстому денці схована акумуляторна батарейка, активізація якої забезпечує етикетку електрикою. Саме австрійський завод групи Ветропак в Пьохларні виготовляє елегантні пляшки для цього ігристого вина.

Компанія Schlumberger відома тим, що її ігристі вина, як вміст, так і упаковка, складаються виключно з вітчизняних продуктів. Єдине, що надходить з-за кордону – це коркові пробки, оскільки в Австрії немає коркових дубів.