Новини, 30.10.2017

Скло, вино і рок-н-рол

Дорогоцінні краплі з кантону Вале, Швейцарія, у витонченій скляній пляшці виробництва Ветропак Швейцарія. Це – вино Petite Arvine селекції Кріса Слейда (Chris Slade) з виноградника "de Bernunes".

Музика, що виконується групою AC/DC, звучить голосно і нарочито, тоді як винна пляшка кольору "кюве", зі стандартного асортименту продукції склозаводу Ветропак в Сен-Пре, виглядає скромно і делікатно. Єдине, що впадає в очі на передній поверхні 0,75-літрової пляшки - це червона блискавка і виконаний сріблом підпис барабанщика групи AC/DC. Скромність оформлення пляшки підкреслює коштовність вмісту - вина Petite Arvine. Це вино віджимається зі старих традиційних сортів винограду, якими так сповнений кантон Вале. Натуральна пробка завершує вражаючий зовнішній вигляд пляшки.

В рамках програми "відкриті винні погреби" в кантоні Вале, Ніколас Зуферей (представник виноградника "de Bernunes") та Кріс Слейд продемонстрували це вино в травні. Відвідувачі також мали можливість насолоджувалися музичною інтерлюдією барабанщика.