Новини, 01.10.2019

Смачне пиво в привабливій упаковці

Історія приватної броварні Egger сягає корінням у XVII ст. Спеціально для цієї традиційної пивоварні Vetropack Австрія на заводі у Кремсмюнстері випускає коричневі пляшки об’ємом 330 мл.

Приватна броварня Egger Унтеррадльбергу розташована в місті Санкт-Пельтен, на федеральних землях Нижньої Австрії. Компанія спеціалізується на розвитку сучасних пивних продуктів у простому та звичному для місцевих споживачів стилі. Нещодавно уся продуктова лінійка виробника, включно зі скляною упаковкою, зазнала оновлення дизайну. Скляна пляшка об’ємом 330 мл користується значним попитом, тож в процесі редизайну компанія Egger приділила особливу увагу продуктам саме у цій упаковці. Відтепер горловину коричневої пляшки прикрашає гравірування стародавньої броварської емблеми.

По-справжньому смачне пиво, котре вже відзначено рядом нагород, тепер розливають у привабливі пляшки оновленого дизайну, в яких гармонійно поєднуються традиції та сучасність. Нова пляшка має прості форми, яскраві елементи та зручну кришку «твіст» з різьбою.

У приватній броварні Egger пиво варять відповідно до традиційного німецького стандарту 1516 року. Це гарантує, що пиво і досі таке, яким було колись, – складається з хмелю, води і ячмінного солоду. Більшість продукції Egger поставляється в Австрію, інша – на експорт.