Новини, 08.08.2016

Смак дитинства

Італійський завод групи Ветропак у Треццано-Суль-Навільйо виготовляє пляшки з безкольорового скла для безалкогольних напоїв Baladin, у тому числі і для імбирного напою Baladin Ginger, оранжевого забарвлення.

Незважаючи на назву, напій Baladin Ginger фактично зовсім не містить імбиру. Цей безалкогольний напій виготовляється із води, тростинного цукру, лимонного соку, вуглекислого газу і настоянки трав з цедри гіркого та солодкого апельсина, прянощів і ванілі. Ця суміш ідеально освіжає як сама по собі, так і в поєднанні зі шматочками апельсина або з алкогольними напоями.

Безкольорові пляшки місткістю 250 мілілітрів для цього напою виготовляються компанією Ветропак Італія. У них на корпусі вигравійований логотип і назва "Baladin", а закриваються кронекорком.

Ідея щодо випуску безалкогольних напоїв Baladin полягала в тому, щоб нагадати смаки та відчуття дитинства, проведеного в Італії. Додатково до напою Ginger продаються напої Cedrata (лимон), Spuma Nera (апельсин і мирта), Melazen (яблуко та імбир) та Кола.