Новини, 18.03.2021

Смак фруктів у склянці

Австрійський бренд сиропів YO виготовляє напої найвищої якості. Їхні три нові творіння стали ще більш досконалими завдяки гарно спроектованій 0,5 л пляшці з білого скла, яку виготовляють на заводі Vetropack Австрія в Пьохларні.

Скло та органіка – ідеальне поєднання. Той, хто виробляє або споживає органічні продукти, високо цінує якість, здоров’я та дбає про навколишнє середовище. Скло є особливим видом пакування, оскільки жодним чином не впливає на вміст, є нейтральним на смак та запах, забезпечуючи належний рівень якості.

Eckes Granini Austria GmbH також погоджується з цим фактом. Його торгова марка YO відома по всій Австрії та за її межами завдяки виробництву високоякісних фруктових сиропів. Зараз лінійка поповнилася трьома органічними напоями зі смаками малина та лимон, смородина, меліса. Нові сорти випускаються у скляних пляшках об'ємом 0,5 літра, вироблених заводом Vetropack Австрія в Пьохларні у добре зарекомендованому дизайні YO. Скляні пляшки з білого скла є особливо зручними завдяки спеціальним впадинам під плечима, їх легко тримати в руці. Завдяки скляній упаковці стрункої форми фруктові сиропи довго залишаються свіжими та утримують натуральний смак.