Новини, 18.09.2017

Солодка спокуса

У традиційному продукті від віденської компанії "STAUD'S" об'єднані фрукти, кава та шоколад. Австрійський завод групи Ветропак в Пьохларні виготовляє прозорі банки об'ємом 0,12 літра для цих сучасних делікатесів.

Відмінною особливістю торгової марки "STAUD'S", всесвітньо відомого виробника делікатесних продуктів, є восьмикутна баночка з чорною кришкою. Компанія Ветропак Австрія виробляє прозорі скляні банки об'ємом від 37 до 580 мл, які наповнені ексклюзивними продуктами від "STAUD'S". В даний час пропонуються більш 220 різних видів солодких і солоних делікатесів. У своїх останніх творіннях компанія "STAUD'S" збагатила смак фруктів і кави додаванням шоколадного шару "Grand Cru" від компанії "Felchlin", традиційного виробника шоколаду "Swiss Grand Cru". Баночка обсягом 0,12 літра, виготовлена компанією Ветропак Австрія, відрізняється тим, що надає особливі тактильні відчуття при знятті її з полиці. Елегантний зовнішній вигляд завершують чорна кришка і однаково темна етикетка.

Нові солодкі спокуси пропонуються в чотирьох різних варіантах: малина, кисла вишня, банан та кава. Високоякісні інгредієнти, що наносяться на тост або використовуються в якості кінцевого штриха для десерту, створюють вишукане шоколадне задоволення.