Новини, 26.06.2020

Сонячний привіт

Josef Brigl Winery – компанія із семисотрічною виноробною традицією, яка нині інвестує у своє майбутнє. Піно Бьянко розливається у 750 мл пляшку типу «Бургундія», що вироблється на заводі Vetropack у Трецца-но-суль-Навільйо.

Пологі плечі та видовжене горлечко пляшки надають їй витонченого лоску, що підкреслюється благородним кольором кюве. Бургундська пляшка слугує чудовим оформленням для свіжого та фруктового вина сорту Піно Біанко, смак якого особливий своїми приємними солодкувато ванільними нотками.

Виноробня Josef Brigl Winery, розташована у Південному Тіролі, є символом виноградарських та виноробних традицій родом з 14 століття. Для виготовлення вин преміумякості Josef Brigl Winery використовує лише ягоди, вирощені на власних виноградниках або на обраних плантаціях. У процесі виробництва традиції вдало поєднуються з найновішими технологіями. Виноград для Піно Бьянко походить з винограднику Haselhof, що знаходиться на висоті 550 метрів над рівнем моря в Кольтеренціо. Світло-золотавий колір бургундського вина немов втілює сонячне світло, у якому так багато днів купається виноград на цій території.