Новини, 03.07.2017

Старий сорт винограду в новому вигляді

Поблизу кордону зі Словенією розташований італійський виноробний регіон “Colli Orientali del Friuli”. Біле вино “Ribolla Gialla” виготовляється зі старих сортів винограду та розливається в скляні пляшки, що виробляються на заводі Ветропак Італія в Треццано.

Висока якість, елегантність і чіткі контури – ось характерні риси пляшки "кюве" для вина "Tenimenti Civa's ribolla gialla". Над білою паперовою етикеткою на пляшці ємністю 0,75 літри, виготовленій компанією Ветропак Італія, викарбувана велика буква "R". Хоча спочатку ця пляшка і призначалася для ігристих вин, в даний час вона також використовується для червоних та білих тихих вин.

До недавнього часу група компаній "Civa Group" була відомою, головним чином, завдяки продажу вин, але тепер вона направила свій багаторічний досвід на виготовлення свого власного вина. "Ribolla gialla" – це ніжне сухе біле вино, виготовлене зі старого сорту винограду (з такою ж назвою) з додаванням невеликої кількості винограду сортів Шардоне. Ароматний, фруктовий смак вина ідеально поєднується з холодними закусками, супами і рибними стравами.