Новини, 14.03.2016

Стильне пиво

Пивоварний завод міста Візельбург у Нижній Австрії знову варить пиво «Desperados». Завод Vetropack Austria постачає пляшки місткістю 0,33 літра для цього стильного світлого пива зі смаком текіли.

"Desperados" є маркою міжнародного концерну Heineken. З недавнього часу пивоварний завод міста Візельбург розпочав виробництво цього пива. Через те, що завод Vetropack локально є корінним у цій місцевості, очевидно, що скляні пляшки для пива закуповують в самій Австрії. З серпня 2015 року завод Vetropack Austria виготовляє пляшки місткістю 0,33 літра до Візельбурга. Пляшка з безкольорового скла з горлечком під корончатий ковпачок має як видовжену шийку, так і видовжений корпус. Дизайн пляшки з вигравіюваним написом добре відомий, особливо серед пивних брендів.

Пиво "Desperados" справляє гарне враження на молоде покоління, тому фокусується в основному на таких "живих" заходах, як промо-вечірки, клубні кампанії і дискотеки, спонсорство відомих фестивалів. Адже ціль - зробити "Desperados" гучною та супер стильною маркою пива.