Новини, 30.07.2018

Столітня рецептура

Для чесько-словацького виробника напоїв Kofola компанія Ветропак Моравія виготовляє нові 0,25-літрові пляшки для бренду Royal Crown Cola. Рецепт солодкого напою на основі тростинного цукру добре зарекомендував себе вже протягом більш ніж 100 років.

З новим, культовим дизайном пляшки та ретро-етикеткою компанія Kofola повертається до часів заснування напою Royal Crown Cola та його походження зі штату Джорджія на півдні США. Вже в ті часи цей безалкогольний напій тамував спрагу в спекотні літні дні. Royal Crown Cola є у класичній версії з тростинним цукром і в дієтичній версії, де на 50% менше калорій і частина цукру замінена підсолоджувачем із листя рослини стевія. Продукт продається у пляшках, об'ємом 0,25 літра з кронен-ковпачком, виробництва чеського заводу групи Ветропак. Скляна ємність янтарного кольору зручно тримається у руці та відрізняється лаконічним корпусом пляшки з коротким горлечком.

Базовий рецепт для безалкогольного напою Royal Crown Cola був розроблений у 1905 році американським фармацевтом Клаудом A. Хетчером (Claud A. Hatcher).