Новини, 15.02.2016

Сучасне упакування для ігристих вин

Склозавод Vetropack в Гостомелі виготовляє нові пляшки місткістю 0,75 літра для відомого ігристого вина Marengo. Елегантна й витончена форма пляшки виділяє продукт серед інших напоїв на полицях супермаркетів. Відмовитися від покупки майже неможливо.

Ігристе вино, вироблене компанією BAYADERA GROUP, народжується на великих виноградниках, що займають площу 2,5 тисячі гектарів. Це ігристе вино виготовляється з кращих європейських сортів винограду, таких як Шардоне, Аліготе, Піно Блан та інші, а для яскравості в смаку та ароматі в напівсолодке та напівсухе ігристе вино додають мускатні сорти. Marengo створюється на основі класичного французького методу Шарма. Найкращу суміш для ігристого вина одержують у тому випадку, коли дозрівання відбувається у закритих резервуарах. Таким чином, якість контролюється на усіх етапах виробництва.

Зовнішній вигляд створила британська студія дизайну Lewis Moberly, що вважається європейським законодавцем моди в питаннях промислового дизайну та виконує замовлення для таких марок, як Baileys та Moet & Chandon. Український завод Vetropack у Гостомелі виготовив скляні пляшки з формою, що привертає увагу. Вони випромінюють як елегантність, так і ексклюзивність. Благородний оливковий колір і розкішне оформлення ігристого вина, виготовленого на чорноморському узбережжі України, протягом короткого часу підкорили серця споживачів.