Новини, 29.02.2016

Свіжість із джерела

Протягом 35 років мінеральна вода «Sarajevski kiseljak» продавалася в скляних пляшках із горлечком під кронен-кришечку. Але тепер зелену пляшку, виготовлену на хорватському заводі Vetropack у Хум-на-Сутлі, прикрашає ковпачок, що загвинчується.

Концерн Agrokor повністю замінив весь асортимент пляшок для мінеральної води Sarajevski kiseljak. Пляшки із зеленого скла з горлечком під корончатий ковпачок стали надбанням історії. І хоча нові пляшки також виготовлені із зеленого скла, горлечко у них виконане під ковпачок, що загвинчується. Раніше зона плечей пляшки мала загострені кути, сьогодні вони заокруглені й плавно переходять у нижню частину корпуса пляшки.

Пляшки місткістю 1 та 0,25 літра виготовляють спеціалісти склозаводу Vetropack Straža. Оновлена модель, запропонована клієнтам, відповідає сьогоднішнім стандартам у готельній і ресторанній справі. Вона одночасно відбиває сучасність і традицію й забезпечує на кожному столі вигляд, вартий екранізації. Тому що мінеральну воду з Сараєво рекламує не хто інший, а актор кіно, телебачення й театру Раде Шербеджія. Міжнародну популярність засновник театру "Улісс" одержав серед усього іншого завдяки своїм другорядним ролям у фільмах "Місія нездійсненна II" та "Гаррі Поттер і дарунки смерті".