Новини, 03.10.2016

Свіжість зі скла

Фруктовим і овочевим напоям FRUXI притаманні натуральні і природні аромати. Вони розливаються в пляшки із зеленого скла, що виготовляються на словацькому заводі групи Ветропак.

Фруктові та овочеві соки FRUXI дають можливість відчути чистий і справжній смак природного продукту. У цих фруктових напоях відсутні добавки, вони виготовляються простим холодним віджимом фруктів і овочів, при цьому не додаються ні вода, ні цукор.

Такий високоякісний продукт заслуговує упаковки, що забезпечує надійний захист - саме це і гарантують 0,75-літрові пляшки, що виготовляються заводом Vetropack Nemšová. Це вже другий раз, коли словацький завод створює скляні пляшки для продукції FRUXI. Зелені ємності з кришкою, що загвинчується, мають два характерні паралельних кільця, що охоплюють горло пляшки. Ці кільця виступають назовні в гармонійному поєднанні з формою пляшки. Велика етикетка з першого погляду говорить покупцеві, з яких фруктів приготований напій, і що він складається тільки з натуральних інгредієнтів. Пляшки виготовляються технологією вузькогорлого пресовидування, що забезпечує рівномірну товщину стінки всієї пляшки.