Новини, 26.02.2018

В унісон з природою

Ароматний мед Honigmayr походить з рослин з усього світу та доступний в широкогорлих баночках, що виробляються на австрійському заводі групи Ветропак. Баночки, що вміщують 500 г меду підійдуть для невеликих частувань. У той час як 1 кг банка, це кращий вибір для тих, хто полюбляє їсти багато меду.

Мед в таких широкогорлих банках з безбарвного скла та з оновленим дизайном, виготовляє сімейне підприємство Honigmayr в Австрії. Баночки, ємкістю 0,4 та 0,7 літрів, від компанії Ветропак Австрія підкуповують своєю елегантністю і простотою, а також новим горлом. Кришка твіст-офф трохи вища, ніж звичайна кришка. А паперові етикетки прикрашені намальованими квітами. Назва та логотип продукту добре помітні на етикетці.

Зальцбурзьке підприємство з багаторічними традиціями виготовляє високоякісний мед з 1920 року. Якість кожної баночки контролюється і перевіряється вручну. Тому що Honigmayr – це не стільки кількість, скільки якість. Досвід, знання і любов до ремесла тут завжди в центрі уваги. Як і самі постачальники меду. Без бджіл, звичайно ж, не було б і самого продукту.