Новини, 21.04.2020

Вбираючи силу землі

Виноробна компанія Secondo Marco обрала 750-мл елітну пляшку Bordolese Elite виробництва Vetropack Італія для свого знаменитого вина Amarone della Valpolicella Classico DOCG.

Пляшка Bordolese Elite має витончену циліндричну форму та чітко окреслені плечі, а її видовжене горлечко увінчується корком. У дизайні цієї пляшки кольору кюве елегантність вдало поєдналася з виразністю. Лейтмотив сили знайшов своє відображення на етикетці напою.

Підприємство Secondo Marco розташоване у самісінькому серці виноробної зони Вальполічелла Классіко (Valpolicella Classico). Тут сучасні виноробні технології гармонійно співіснують з традиційними цінностями. Вино Amarone – це плід багаторічних спостережень та ретельних допрацювань рецептури. Для вирощування винограду встановлено та модернізовано спеціальну систему аркових навісів (пергола), безсумнівні переваги якої суттєво вплинули на якість фінального продукту. Родючим ґрунтам Amarone зобов’язане повнотою смаку, яка наповал вражає рецептори та навіває думки про життєдайну силу землі. Водночас, це червоне вино наділене неповторною елегантністю.