Новини, 20.01.2020

Вгамування спраги термальною водою

Термальною водою з джерела «Шлоссбруннен» міста Тальгайм можна насолоджуватися на лише в чистому вигляді, але й у складі лимонадів та пива. Vetropack Австрія спеціально для Thalheimer Heilwasser GmbH виробляє прозорі, зелені та коричневі скляні пляшки.

Коричнева скляна 330-мілілітрова пляшка забезпечує пиву Thalheim максимальний захист від світла. Тильну сторону горловини пляшки прикрашає об’ємне гравіювання у формі логотипу компанії. Окрім візуальної привабливості, цей елемент допомагає встановлювати пляшки на лініях розливу та маркування. Цікаво, що зелений колір з етикеток пляшок повторює традиційний колір австрійської провінції Штирія.

Різноманітні аромати лимонаду Thalheim також підкреслюють високомінералізованою термальною водою. Vetropack Австрія виробляє 330-мілілітрові прозорі, зелені та коричневі пляшки для напою, форма яких вирізняється довгим тілом і чіткими плечима. Ті самі прозорі пляшки використовуються під розлив і питної води – із джерел, що відомі ще з кельтських часів. Питна термальна вода також доступна у пляшках об’ємом 750 мл.