Новини, 12.12.2016

Вибух корисної свіжості з Польщі

Склозавод Ветропак Немшова у Словацькій Республіці виготовляє нову пляшку із безкольорового скла для польської мінеральної води торгової марки "Staropolanka". Характерною особливістю дизайну пляшки є майстерне поєднання випуклих краплинок.

"Kłodzkie SA - Grupa PGU" - це відомий виробник природної мінеральної води з більш ніж 100-річною традицією. Компанія пропонує мінеральні та джерельні води, що видобувається з чотирьох джерел на території Національного парку гірського району. Кажуть, що ця багата на мінерали, мікроелементи та іони вода не лише втамовує спрагу, але також знімає і втому. Шанувальники води Staropolanka безмежно віддані їй і з любов'ю називають її "дорогоцінним джерелом мінералів". Ще в 17 столітті єзуїти, що поселилися у цьому районі, дали високу оцінку енергетичним можливостям води "Staropolanka".

Чиста свіжість
Нещодавно упаковка води "Staropolanka" була змінена, і в даний час вона продається у стильній пляшці для мінеральної води "Obus" ємністю 0,33 літри, що виготовляється із безкольорового скла. Пляшка "Obus" виготовляється на словацькому заводі групи Ветропак замість старої пляшки такого ж розміру "Witold". Відмінною рисою новітнього дизайну є безліч випуклих краплинок різного розміру, які ніби піднімаються доверху подібно крапелькам води, символізуючи їх енергію і життєву силу. Це враження посилюється яскраво-зеленою етикеткою і кронен-ковпачком такого ж зеленого кольору. Випуклі краплинки до того ж гарантують, що пляшка буде завжди зручно і надійно триматися у вашій руці.

Число пляшок, що виготовляються щорічно для польського ринку, знаходиться в межах від 600 000 до 700 000. Пляшки продаються через торгову мережу HORECA (готелі, ресторани, кафе та їдальні). Вони також поширюються через внутрішню мережу компанії серед шахтарів, які переважно працюють на мідних копальнях, що належать польській гірничодобувної компанії "KGHM Polska Miedź S.A". Ця компанія і компанія "Kłodzkie SA" входять до складу однієї інвестиційної групи.