Новини, 16.04.2018

Від найбільшої албанської пивоварні

Ветропак Стража виробляє пляшки з зеленого скла для пива "Birra Tirana", яке варять в албанській столиці. Скляні пляшки ємністю 0,33 літра прикрашені ключовими символами, пов'язаними з історією Албанії.

На пляшках з зеленого скла відображені символи албанської столиці у вигляді гравіювання, наприклад, кінь, вежа з годинником або пам'ятник Скандербегу. Князь Георг Кастріоті, прозваний Скандербегом, захищав Албанію від Османів в 15 столітті – з тих пір він назавжди був визнаний національним героєм. Спеціалісти хорватського заводу групи Ветропак виготовляють пляшки ємністю 0,33 літра з кронен-ковпачками для ячмінного пива з Тирани. Пляшка має довге горлечко і такий же довгий корпус з легким звуженням в середній частині.

"Birra Tirana" – найбільша пивоварня в Албанії, яка починаючи з 1960 років виробляє світле пиво. Хмільні напої складаються з солоду, хмелю, дріжджів і води. Характерним для пива є світле прозоре забарвлення і чарівний аромат Humulus Lupulus, серед фахівців іменований як Хміль звичайний або Хміль в'юнкий. Завдяки інгредієнтам вищої якості продукція "Birra Tirana" відрізняється від іншого пива вишуканим смаком.