Новини, 08.01.2018

Від солодкого до гіркого

Розташована в Західній Швейцарії пивоварня Dr. Gab’s вражає своєю продукцією, сидром та пивом, в скляних пляшках, виготовлених компанією Ветропак Швейцарія. Обидва напої продаються в пляшках ємністю 0,33 літра.

Відповідно до теми пляшка з зеленого скла для сидру має форму, близьку до форми яблука, принаймні, це відноситься до її корпусу. А горлечко пляшки нагадує хвостик. Цей освіжаючий напій в 0,33-літровій пляшці виготовляється тільки з яблук, вирощених у Швейцарії. Чітко окреслена етикетка також виконана в зеленому кольорі.

Швейцарський завод групи Ветропак випускає пляшки, як для сидру, так і для хмільного напою пивоварні Dr. Gab's, з кронен-ковпачком. Знавці пива можуть зробити вибір з чотирьох сезонних сортів пива або шести традиційних сортів, як, наприклад, "Tempête" або "Chameau". На одній стороні глянцевої пляшки кольору "кюве" витіснено яскравий напис "DR. GAB'S". Пивоварня випускає високоякісні ячмінні напої на будь-який смак, від світлих, фруктових сортів пива і гірких світлих елів до темного пива. Всі напої проходить один і той же процес ферментації, який відбувається в пляшці, і в результаті якого природним чином утворюється вугільна кислота. Результатом є нефільтроване пиво з осадом, властивості якого з часом стають все кращими.