Новини, 27.01.2021

Від Трапані всьому світу

Сицилійське червоне вино Неро д’Авола відоме по всьому світу. Виноробний завод Алібріанца виготовляє вина в районі міста Трапані та розливає його в елегантну пляшку кюве об’ємом 750 мл, яку виготовляють на заводі Vetropack Італія в місті Треццано-суль-Навільйо, що поблизу Мілану.

Родинне підприємство Алібріанца було засновано в 1981 році та спершу спеціалізувалось на торгівлі винами преміум-класу для міжнародних клієнтів. Але згодом власники загорілися бажанням виготовляти вино власноруч. Почало підприємство Алібріанца з виноградника Касцина Радіс в П’ємонті, котрий став традиційним, а пізніше додало виноградники на Сицилії – острові, де лози почувають себе пречудово завдяки середземноморському клімату, великій кількості сонячного світла та освіжаючому морському бризу.

 Одним з місцевих сортів на Сицилії є повноцвіт Неро д’Авола. Для кожного винограду цього сорту, який вирощує Алібріанца в регіоні Трапані, Vetropack Італія виготовляє скляну пляшку кюве об’ємом 750 мл з яскраво вираженими плечима та міцним тілом, забезпечуючи не лише належний захист смакових якостей насиченого фруктового вина, а й надаючи продукту привабливого зовнішнього вигляду. У 2019 році родинне підприємство Алібріанца отримало відзнаку – золоту медаль у конкурсі «Китайське вино та спиртні напої».