Новини, 09.12.2020

Відродження освіжаючої традиції

Вино з додаванням мінеральної або газованої води – це один з найбільш популярних напоїв, покликаний втамовувати спрагу в спекотні дні. І не менш приємною є пляшка об’ємом 0,33 л від Vetropack Австрія, в яку розливають цей чудовий напій Шорлє від австрійського винного заводу Айгнер.

А чи знали ви, що Шорлє винайшли австрійці? Мікс вина з мінеральною або газованою водою користується особливою популярністю влітку, в якості як аперативу, так і чудового доповнення до смачної страви.

Виноробний завод Айгнер в австрійському містечку Гумпольдскірхен є одним з найкращих та найбільш сучасних підприємств Австрії. Улітку 2020 року завод випустив освіжаючий напій Шорлє, мікс білого вина та мінеральної води, в пляшках із зеленого скла об’ємом 0,33 л, які забезпечують напій необхідною кількістю світла та гарантують свіжість споживачам навіть після довгого періоду зберігання. Стандартна пляшка, виготовлена підприємством Vetropack, пропонує саме ту кількість вільного місця між напоєм та кришечкою, яка підходить для газованого напою. Пляшку наповнюють майже до краю спеціально для того, щоб уберегти вміст від впливу кисню. Форма пляшки без «плечей» також дуже практична та дозволяє насолоджуватися Шорлє, не переливаючи його в склянку.