Новини, 28.01.2020

Виробництво склотари в Європі продовжує стабільно зростати

Європейське виробництво склотари для напоїв та продуктів харчування продовжує зростати (1). Зростання тоннажу на 2% зафіксоване в першій половині 2019 року, що є найкращим результатом за останні чотири роки.

Бюлах та Брюссель, 28 січня 2020 р. – Вагоме зростання особливо помітне з огляду на макроекономічні тенденції в Європейському Союзі. «2019 рік був складним для багатьох великих європейських економік. Однак вражаючі показники виробництва та продажу склотари є свідченням здорової, міцної галузі, котра демонструє динамічне зростання», – пояснює Пол Саммон, галузевий фахівець у Vivid Economics, відповідальний за аналіз даних ораганізації FEVE. «Підвищення темпів зростання дозволяє припустити, що цей сектор залишається привабливим для клієнтів та інвесторів, і що виробництво склотари стане основою для стабільної циркулярної економіки».

Дедалі більше споживачі звертають увагу на аспекти сталості продукції. «Сьогодні можливості для зростання брендів полягають у здатності поєднувати те, що добре для навколишнього середовища, і те, що є корисним для споживачів. Це підвищує попит на скло, що також стверджує зростаючі прагнення споживачів до здорового та сталого способу життя – в тому числі, коли мойв йде про упаковку», – констатує президент Мінел Джаннуцці, президент FEVE.

Склотара, без сумніву, є найкращим пакувальним матеріалом для багатьох видів напоїв, на кшталт пива, тихих та ігристих вин і міцних алкогольних напоїв. Скло стабільно займає свою частку на ринках продуктів харчування, безалкогольних напоїв та розливу води.

(1) Деталі дивіться на веб-сайті FEVE

Про FEVE

FEVE – це організаційне об’єднання європейських виробників склотари промислових масштабів. Заразом члени організації виробляють понад 20 мільйонів тон скла на рік. Асоціація налічує 60 членів, що належать до 20 незалежних корпоративних груп. Виробничі потужності розташовані в 23 європейських державах і включають великі компанії, що працюють для найбільших світових споживчих брендів.

Про скляну промисловість

Європейська промисловість скляної упаковки надає своїм замовникам широкий спектр склотари для продуктів харчування та напоїв, а також флаконів для парфумерії, косметики та фармації як в Європі, так і по всьому світу. 160 склозаводів, розташовані по всій Європі, вагомо впливають на економіку Європи, підтримуючи 125 000 прямих та непрямих робочих місць усього ланцюга поставок.