Новини, 18.01.2016

Вітаміни у склі

До найбільших клієнтів групи Vetropack у Польщі належить фірма KORKUS. Вона розливає свої фруктові соки в пляшки ємністю 0,33 літра чеського склозаводу Vetropack. Пляшки з безкольорового скла переконують своєю простотою.

Чи то під час сніданку, чи то між прийомами їжі склянка фруктового соку припаде до смаку будь-коли. А нова скляна пляшечка заводу Vetropack Moravia Glass забезпечує його прекрасне упакування, захищаючи цінні вітаміни. Пляшка Soczek місткістю 0,33 літра заміняє колишню пляшку такого ж об’єму. За дизайном вона схожа на пляшку для соку місткістю 0,75 літра, яку польська фірма KORKUS також використовує поряд з меншою. Підприємство належить до найбільших клієнтів групи Vetropack у Польщі, де ці напої користуються особливою популярністю.  

Стандартна пляшка закривається кришкою твіст-оф, а фруктовий сік в ній представлений різними видами: мультивітамін, апельсин, зелене яблуко, чорна смородина, малина, полуниця або персик, часто в сполученні з морквою та яблуком. Окрім польських споживачів, цей освіжаючий напій полюбляють також у Канаді, Великобританії, Ірландії, Литві, Латвії, Словаччині та Болгарії.