Новини, 27.02.2017

Зірка Праги

Пиво "Staropramen" з Чеської Республіки отримало новий брендовий вигляд. Скляні пляшки, виготовлені компанією Ветропак Стража, відрізняються простим дизайном і яскравим зеленим кольором.

Марка "Staropramen" стала відомою з 1869 року і не тільки на ринку чеського пива. Якщо ви святкуєте день народження або просто вирішили випити з друзями, це пиво є бажаним гостем. Люди насолоджуються ним під час невимушеної бесіди та розмов про своє життя. А коли за столом вже все сказано, то можна поговорити про нову упаковку пива "Staropramen".

Оновлений дизайн привертає увагу з першого погляду. Пляшка з зеленого скла з корончатим ковпачком, котра виготовляється заводом групи Ветропак в Хорватії, ідеально розміщується у вашій долоні. У дизайні пляшки відчувається дух життєлюбства і радості буття, характерний для Праги. Важко втриматися від пива золотисто-жовтого кольору з ніжною пінкою.

Поставляються пляшки для пива з об'ємом 0,5 та 0,33 літра. Вони виготовляються пресовидувним методом та представлені для багаторазового використання. Перед спеціалістами заводу Ветропак Стража стояло досить непросте завдання: спроектувати пляшку з корпусом простої форми, яка повинна підходити до пивних ящиків, що давно використовуються компанією.