Voditelj ključnih kupaca

Standort:
Hum na Sutli
Unternehmen:
Vetropack Straža d.d.
Abteilung:
Strategic Accounts
Qualifikationsstufe:
Profesionalac
Schichttyp:
Ugovor na neodređeno - puno radno vrijeme

Tražimo motiviranog i iskusnog voditelja ključnih kupaca koji će se pridružiti našem dinamičnom timu. Osoba će biti odgovorna za izgradnju i održavanje jakih poslovnih veza s ključnim kupcima. Ova pozicija ima ključnu ulogu u komunikaciji s kupcem, odgovaranju na zahtjeve kupca te povećanju prodaje kroz promociju inovacije u usluzi. Usko surađuje s prodajnim timom u generiranju novih potencijalnih kupaca.

Opis poslova:

  • savjesno, kvalitetno i pravovremeno obavljanje svih aktivnosti iz djelokruga Marketinga i prodaje
  • kvalitetna, odgovorna i konstantna briga o ključnim kupcima, u skladu s Vetropack kulturom
  • praćenje i analiza performansi ključnih kupaca te identifikacija prilika za prodaju i unapređenje
  • rješavanje problema i prigovora/reklamacija ključnih kupaca
  • osiguravanje dnevnih tokova informacija vezanih uz brigu o kupcima i isporuka roba
  • koordinacija i provedba aktivnosti dodijeljenog tržišnog segmenta
  • osiguranje povrata i naplate transportne ambalaže
  • unos planova i cijena u SAP-u
  • razvoj novih proizvoda (kalkulacija, alat,…)
  • izrada ponuda i ugovora

Uvjeti:

  • VI. ili VII. stupanj stručne spreme ekonomskog ili srodnog usmjerenja
  • 3 godine iskustva na sličnim pozicijama
  • odlične komunikacijske i pregovaračke vještine
  • sposobnost analize podataka i razumijevanja tržišnih trendova
  • sposobnost rada u timu i samostalno donošenje odluka
  • visoka razina organiziranosti i pažnje prema detaljima
  • dobro poznavanje engleskog jezika, pisano i usmeno (B2 razina)

Nudimo:

  • rad u renomiranoj međunarodnoj kompaniji i stimulativno radno okruženje
  • priliku za osobni i profesionalni razvoj
  • korištenje službenog vozila u privatne svrhe
  • sklapanje ugovora na neodređeno vrijeme

Eksterni kandidati koji ispunjavaju navedene uvjete mogu svoju zamolbu i životopis dostaviti elektroničkim putem najkasnije do 21.5.2024.

Sve dodatne informacije mogu se dobiti na telefon 00385 (49) 326 151.

Radujemo se Vašoj prijavi!

Ihre Kontaktperson:

Das ist uns wichtig

Das Wichtigste bei Vetropack sind die Menschen. Deshalb lassen wir sie selbst erzählen, wie sie ihre Arbeit bei Vetropack erleben, was ihnen wichtig ist und wie sie sich in den letzten Jahren weiterentwickelt haben.

loading animation