Voditelj ključnih kupaca

Použiť
Lokalita:
Hum na Sutli
Spoločnosť:
Vetropack Straža d.d.
Oddelenie:
Strategic Accounts
Požiadavky:
Profesionalac
Typ zmeny:
Ugovor na neodređeno - puno radno vrijeme
Použiť

Tražimo motiviranog i iskusnog voditelja ključnih kupaca koji će se pridružiti našem dinamičnom timu. Osoba će biti odgovorna za izgradnju i održavanje jakih poslovnih veza s ključnim kupcima. Ova pozicija ima ključnu ulogu u komunikaciji s kupcem, odgovaranju na zahtjeve kupca te povećanju prodaje kroz promociju inovacije u usluzi. Usko surađuje s prodajnim timom u generiranju novih potencijalnih kupaca.

Opis poslova:

  • savjesno, kvalitetno i pravovremeno obavljanje svih aktivnosti iz djelokruga Marketinga i prodaje
  • kvalitetna, odgovorna i konstantna briga o ključnim kupcima, u skladu s Vetropack kulturom
  • praćenje i analiza performansi ključnih kupaca te identifikacija prilika za prodaju i unapređenje
  • rješavanje problema i prigovora/reklamacija ključnih kupaca
  • osiguravanje dnevnih tokova informacija vezanih uz brigu o kupcima i isporuka roba
  • koordinacija i provedba aktivnosti dodijeljenog tržišnog segmenta
  • osiguranje povrata i naplate transportne ambalaže
  • unos planova i cijena u SAP-u
  • razvoj novih proizvoda (kalkulacija, alat,…)
  • izrada ponuda i ugovora

Uvjeti:

  • VI. ili VII. stupanj stručne spreme ekonomskog ili srodnog usmjerenja
  • 3 godine iskustva na sličnim pozicijama
  • odlične komunikacijske i pregovaračke vještine
  • sposobnost analize podataka i razumijevanja tržišnih trendova
  • sposobnost rada u timu i samostalno donošenje odluka
  • visoka razina organiziranosti i pažnje prema detaljima
  • dobro poznavanje engleskog jezika, pisano i usmeno (B2 razina)

Nudimo:

  • rad u renomiranoj međunarodnoj kompaniji i stimulativno radno okruženje
  • priliku za osobni i profesionalni razvoj
  • korištenje službenog vozila u privatne svrhe
  • sklapanje ugovora na neodređeno vrijeme

Eksterni kandidati koji ispunjavaju navedene uvjete mogu svoju zamolbu i životopis dostaviti elektroničkim putem najkasnije do 21.5.2024.

Sve dodatne informacije mogu se dobiti na telefon 00385 (49) 326 151.

Radujemo se Vašoj prijavi!

Vaša kontaktná osoba